Náš tým

Partneři

Mgr. Michal Halva

Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kterou dokončil v roce 2008. Je zapsán v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod ev. č. 14270. Specializuje se na obchodní právo, občanské právo, veřejné zakázky a právo mezinárodní ochrany.

Tel.: +420 601 564 097

Email: michal.halva@akho.cz

Mgr. Peter Olejár

Je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kterou dokončil v roce 2009. Je zapsán v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod ev. č. 15446. Specializuje se na občanské právo, obchodní právo, obhajobu v trestním řízení a správu pohledávek.

 Právní služby poskytuje v České republice a na Slovensku. Je zapsán v seznamu vedeném Slovenskou advokátní komorou jako usazený euroadvokát.

Tel: +420 734 132 366

Email: peter.olejár@akho.cz

Další členové týmu Praha:

JUDr. Veronika Beránková Poncová

Je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy, kterou dokončila v roce 2010. V roce 2012 obhájila rigorózní práci na téma Licenční smlouva, zaměstnanecké dílo. V naší advokátní kanceláři působí na pozici advokátní koncipientky od roku 2022.

Email: veronika.poncova@akho.cz

Mgr. Martina Starecki

Je absolventkou právnické fakulty Univerzity Karlovy, kterou dokončila v roce 2013. V témže roce nastoupila do naší advokátní kanceláře na pozici advokátní koncipientky.

Email: martina.starecki@akho.cz

Mgr. Markéta Novotná

Je samostatnou advokátkou zapsanou v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod ev. č. 19749. Do naší advokátní kanceláře nastoupila v roce 2017 a po složení advokátní zkoušky s námi nadále úzce spolupracuje.

Email: marketa.novotna@akho.cz

Eva Krátká, DiS.

Působí v naší advokátní kanceláři na pozici právní asistentky.

Ing. Alena Olejárová

Má na starosti fakturaci a finanční vedení.

Nikola Wimmerová

Je studentkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy. V naší advokátní kanceláři působí od roku 2023 na pozici paralegal.

Další členové týmu Brno:

Mgr. Kateřina Novotná

Je absolventkou Рaneurópské vysoké školy v Bratislavě, kterou dokončila v roce 2014. V roce 2020 nastoupila do naší advokátní kanceláře na pozici advokátní koncipientky.

Email: katerina.novotna@akho.cz

Mgr. Jan Polášek

Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, kterou dokončil v roce 2016. V roce 2022 nastoupil do naší advokátní kanceláře na pozici advokátního koncipienta.

Email: jan.polasek@akho.cz

Mgr. Adéla Radkovská

Je samostatnou advokátkou zapsanou v seznamu advokátů vedeném Českou advokátní komorou pod ev. č. 19303. Do naší advokátní kanceláře nastoupila v roce 2018 a po složení advokátní zkoušky s námi nadále úzce spolupracuje.

Email: adela.radkovska@akho.cz